בית חב"ד
דרום חולון

שד' בן גוריון 12, חולון

054-9373044

א-ה 10.00-13.00

תמיד זמינים עבורכם גם בטלפון

אודות

בית חב"ד ק. בן גוריון חולון נוסד ע"י הרבי מליובאוויטש מה"מ, במטרה לשמש גשר לכל יהודי אל עולם התורה, המצוות והיהדות בכלל. מאז שנת ה’תשנ"ה (1995) עומדים בראש הארגון הרב דניאל סתהון ורעייתו, שליחי הרבי מליובאוויטש. בית חב"ד מהווה כתובת לכל עניין יהודי. כחלק מהשליחות, בית חב"ד הקים מוסדות חינוך, כדי שגם דור העתיד שלנו ימשיך את דרך אבותיו. ובנוסף מקיים שורה של כינוסים, ערבים ומסיבות, לילדים, צעירים ומבוגרים.

בית חב"ד ק. בן גוריון הינו חלק מרשת עניפה של מוסדות מפוארים ובתי חב"ד ברחבי העולם כולו, אשר מטרתם היא להביא את הגאולה, ואת אורה הנפלא של היהדות והחסידות לכל המוני בית בישראל מתוך מאור פנים, כבוד והערכה לזולת.

פעילותה המסועפת של חב"ד בארץ וברחבי העולם, מפילה חומות של קיטוב וניכור פנימי בעם ומדגישה את המאחד והמשותף לכולם. בזכות פעילות זו המוני העם קרובים יותר אל החיים היהודיים המקוריים ואל המאור שבתורת ישראל.

בחב"ד רואים בכל יהודי חוליה בשרשרת אחת שלמה – "עם ישראל". לכן חשוב לחב"דניקים שכל יהודי ישמור על זהותו וידבק בערכיה הנצחיים של האומה.

היעד המרכזי ביותר בחב"ד על פי הוראותיו והודעתו של הרבי מליובאוויטש, כי אנו נמצאים כבר בימות המשיח והגאולה עומדת להתרחש בכל רגע, היא להכין את כל תושבי המקום לגאולה על ידי מודעות ולימוד הנושא, והוספה בקיום מצוות ומעשים טובים, המזרזים ומכריעים את כף המאזניים לטובה ומביאים לעולם את הגאולה השלמה.לכן עוסק בית חב"ד רבות בפרסום הנושא ובארגון הרצאות ושיעורים לקהל הרחב בנושא הגאולה ומשיח.

בית חב"ד בק. בן גוריון פועל זה שנים רבות בשורה של מוסדות חינוך ועזרה לזולת. מאז שנת ה’תשנ"ה (1995) עומדים בראש הארגון הרב דניאל סתהון ורעייתו, שליחי הרבי מליובאוויטש.

בית חב"ד מהווה כתובת לכל עניין יהודי. במסגרת בית חב"ד מתנהלים חיים יהודיים תוססים. בבית חב"ד לומדים, מתוועדים, קוראים, שרים, חוגגים, ומה בעצם לא. ויחד עם זאת בית חב"ד משמש גם בסיס יציאה לפעילות ברחבי העיר והסביבה. מנהל "בית חב"ד", משמש כשליחו של הרבי מליובאוויטש והוא מביא את ברכתו של הרבי לכלל תושבי העיר ובפרט לפונים אליו. רבים נהנים עצה ותושייה משלוחי הרבי. אף אתה או את מוזמנים לפנות ולהסתייע בשירותי בית חב"ד.

כחלק מהשליחות, בית חב"ד הקים מוסדות חינוך, כדי שגם דור העתיד שלנו ימשיך את דרך אבותיו. ובנוסף מקיים שורה של כינוסים, ערבים, ומסיבות, לצעירים ומבוגרים.

בית חב"ד ק. בן גוריון בחולון, פועל כעמותה עצמאית, הרשומה במשרד הפנים (מס’ עמותה 580-243-632) ונמצאת בפיקוח רואה חשבון מוסמך. מידי שנה מקבל בית חב"ד אישור ניהול תקין מרשם העמותות, על ניהול חוקי ומסודר. כמו"כ לעמותה אישור לפי סעיף 46 לעניין תרומה. בית חב"ד פועל כמוסד ללא כוונות רווח (מלכ"ר), והמימון לפעילות העניפה שלו מגיע ברובו מתרומות פרטיות של תושבים, נדיבי לב, השותפים למפעל האדיר.

בית חב”ד

בית חב"ד מהווה כתובת לכל עניין יהודי, במסגרת בית חב"ד מתנהלים חיים יהודים תוססים במהלך כל ימות השנה, ובחגי ישראל מתקיימים פעילויות בכדי ליצור מודעות לחג ומצוותיו. פעילות בית חב"ד מיועדת לכל שכבות האוכלוסיה מבוגרים, צעירים וילדים.

רשת חינוך חב”ד

רשת חינוך חב"ד ליובאוויטש חולון הוקמה בשנת תשנ"ח (1998) ע"י הרב דניאל סתהון, המוסדות הוקמו בכדי להעניק לכל ילד וילדה חינוך יהודי אמיתי, בד בבד עם יחס אישי, חם ואוהב. כיום ישנם 5 גנים ו3 מעונות המחנכים על טהרת הקודש מאות ילדים מדי שנה.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

השאירו תגובה